Globalne marki coraz chętniej promują ruch body positive. W ich kampaniach występują kobiety bardzo szczupłe, jak również noszące większe rozmiary ubrań, młodsze i starsze, o różnych kolorach skóry. Co więcej, popularne brandy chętnie rezygnują z retuszu, a tym samym stawiają na naturalność. Mamy jednak nadzieję, że nie chodzi o chwilowy trend, ale o prawdziwą rewolucję! W końcu każda z nas jest inna i dzięki temu możemy czuć się wyjątkowo, naprawdę pięknie. Wybrałyśmy ubrania, akcesoria, a także dodatki do domu, które są swoistym manifestem ciałopozytywności. Wierzymy bowiem, że moda to jeden z lepszych sposobów na wyrażenie siebie. Natomiast każde mieszkanie mówi sporo o jego właścicielach. Jakie przedmioty znalazły się na naszej liście?

15 rzeczy, które są manifestem ciałopozytywności. Wybrałyśmy najpiękniejsze ubrania, akcesoria i dodatki do domu

W naszym ciałopozytywnym zestawieniu nie mogło zabraknąć T-shirtu z kobiecą grafiką. Wybrałyśmy białą – basicową koszulkę z haftem, który przedstawia karmiącą piersią kobietę od marki Momu. Kolejny element garderoby, który znalazł się na naszej liście, to (nie)zwykłe majtki. Są dość niepozorne, ale ultra wygodne – gwarantujemy! Dziewczyńskie majtki od Girl’s Room, bo właśnie o ten projekt chodzi, występują w pięciu rozmiarach – rewelacyjnym, fantastycznym, wspaniałym, cudownym i zjawiskowym. Dodatkowo ozdabiają je hasła w duchu self-love, m.in. love your pussy. Oczywiście nie mogłybyśmy zapomnieć o butach! Wybrałyśmy niebieskie trampki z nowej kolekcji Converse – Love Fearlessly. Amerykański brand przekonuje, że nie ma nic ważniejszego od miłości do samego siebie. Jeśli nie darzymy się tym wyjątkowym uczuciem, nie jesteśmy w stanie pokochać kogoś innego. Zgadzacie się? My totalnie tak!

W ofercie znanych marek znajdziecie również ciałopozytywne akcesoria do domu. Zdecydowanie najwięcej propozycji czeka w Urban Outfitters. Sieciówka stworzyła m.in. wazony i kubki w kształcie kobiecego ciała. Z kolei nasze serca skradł mały dywanik łazienkowy ozdobiony podobnym motywem. Pamiętamy również o rodzimych brandach. Na szczególną uwagę zasługuje świeca Cycuszek od polskiej marki La flamme. Została wykonana ręcznie z wosku sojowego, dzięki temu nie szkodzi środowisku.