Odcinek specjalny podcastu „20 minut mody”: Moda przyszłości

To była bardzo emocjonująca rozmowa. Tak bardzo, że nie udało się jej ograniczyć do tradycyjnych 20 minut. Cóż, w końcu dotyczy naszej przyszłości – nie tylko tego, jak na przestrzeni najbliższej dekady, dwóch, zmieni się nasz styl, ale i życie w ogóle. W dodatku moje rozmówczynie nie zawsze były ze sobą zgodne. 

W odcinku specjalnym podcastu Glamour „20 minut mody” o modzie przyszłości rozmawiam z Agnieszką Polkowską – analityczką trendów i założycielką firmy Trendspot, zajmującej się obserwacją i wdrażaniem trendów w modzie oraz Kasią Gola, która od lat konsekwentnie pracuje, by branża mody i branża technologiczna stały się sobie bliższe – między innymi za sprawą swojego bloga Geek Goes Chic.

Z ekspertkami wspólnie zastanawiamy się, jak będziemy się ubierać za 10-20 lat, jak będziemy robić zakupy i czy w kwestii stylu w ogóle będziemy mieć coś do powiedzenia, czy może władzę nad nami przejmie technologia. Czy jesteśmy u kresu kapitalizmu, czy może to preludium do hiperkapitalizmu? I czy mamy jeszcze na to jakiś wpływ, czy może wszystko jest już przesądzone? Posłuchajcie! Zaprasza Magdalena Zawadzka.