O ósmym wydaniu GLAMOUR Unicorn:

Bardzo wiele osób zmroziła, zresztą słusznie, niedawna wypowiedź zastępcy ministra edukacji, o potrzebie systemowego „gruntowania dziewczynek do cnót niewieścich”. Bo kto to widział, żeby kobiety tak bezczelnie szyły po swoje, zamiast siedzieć cicho. My w redakcji GLAMOUR Unicorn uważamy za cnoty coś zupełnie innego: wiedzę, świadomość, szacunek dla własnych i cudzych potrzeb, niezależność, odwagę. Właśnie dlatego nowy numer Unicorna jest w całości o seksie i seksualności. Nasze życie seksualne to w końcu przestrzeń, w której widać nasze podejście do życia, nasz, ekhm, stosunek do świata, siebie i innych ludzi. 

Czy polityka kraju, w którym żyjemy i uprawiamy seks może nam ten seks zepsuć? Oczywiście, o tym właśnie rozmawiamy z terapeutką Martą Niedźwiecką, która wyjaśnia, co destrukcyjnie wpływa na seks.

W numerze znajdziecie również wywiad z Katarzyną Banasiak z Grupy Ponton, wspaniałej instytucji, która od wielu lat dostarcza młodzieży rzetelną wiedzę na temat seksualności. 

Zaglądamy do łóżek naszym sąsiadom (i planujemy urlop w Czechach), sprawdzamy jak zdrowie intymne przekłada się na zadowolenie z seksu i czy seksu można nauczyć się z seriali.

Na okładce nowe numeru znalazły się dwie wyjątkowe bohaterki: Marta Lech-Maciejewska, autorka bloga Superstyler i właścicielka marki Spadiora, oraz nowość w portfolio Spadiory, czyli apaszka z cipką. I nie jest to byle apaszka, to manifest: ma inspirować do zaprzyjaźnienia się z własną cipką, do używania słowa „cipka” bez wstydu i wreszcie do regularnych badań, które osobom z cipkami mogą uratować życie. Dobra relacja z własną cipką na pewno poprawia jakość seksu.

Mamy nadzieję, że nowy numer GLAMOUR Unicorn dostarczy wam budującej wiedzy i zachęty, by sięgać po przyjemność na własnych warunkach. W końcu seks to radość, to bliskość, szacunek, to wzmacniające doświadczenie emocjonalno-zmysłowe. I, jak mówi nam Magda Mołek (sprawdźcie podcast!), dobry seks zmienia życie na lepsze.
 

Zapraszamy do czytania i słuchania,
Angelika Kucińska i Kinga Nowicka, redaktorki prowadzące GLAMOUR Unicorn

O GLAMOUR Unicorn:


To projekt jakiego jeszcze nie było! GLAMOUR Unicorn został stworzony wspólnie przez redakcję magazynu GLAMOUR i serwisu Glamour.pl, by poruszać jeszcze więcej ważnych dla Was tematów. Takich, o których inni nie mają odwagi pisać. Łączy w sobie wszystko, co najlepsze w princie i digitalu.

Dlaczego Unicorn? Bo od lat w GLAMOUR wspieramy wyjątkowość i niepowtarzalność! Jesteśmy przekonani, że każda i każdy z Was znajdzie tu coś ciekawego dla siebie.

GLAMOUR Unicorn możecie czytać, oglądać i słuchać tylko na telefonach. Znajdziecie tutaj wyjątkowych bohaterów, świetne teksty, porady ekspertów i ciekawe rozmowy.